0904 250 499
info@a-kp.sk

O nás

Myšlienka vzniku autoservisu „Kovačič- Pokorný“ vznikla na základe dlhoročného priateľstva a spolupráce.

Dušan Kovačič popri svojej sľubne rozbehnutej kariére ako hlavný prijímací technik vo viacerých renomovaných autoservisoch, sa po práci venoval ďalej tomu, čo miluje- autám. Pred siedmymi rokmi si spolu s vyučeným klampiarom a kamarátom Petrom Pokorným zriadili vlastnú auto dielňu, kde po večeroch pracovali na svojom sne.Začali získavať svojich prvých verných zákazníkov a priateľský, ústretový a predovšetkým profesionálny prístup, boli základom, na ktorom si postupne vybudovali stálu klientelu.

Po absolvovaní rôznych školení a na základe mnohoročných skúseností sa profesionáli na konštrukciu, elektroniku, klampiarstvo a mnoho ďalších vecí rozhodli poskytovať svoje služby na vyššej úrovni. Medzi prvými krokmi bolo presťahovanie sa z konca Bratislavy bližšie k Vám, s vynovenými technológiami a plní entuziazmu.

Cieľom autoservisu „Kovačič- Pokorný“ je nadmieru spokojný zákazník. Našou výhodou je široká ponuka služieb pre automobily všetkých značiek. Chceme aby ste sa na nás mohli spoľahnúť v akejkoľvek situácií, lebo vieme, že dôvera je základom pre všetko. U nás si za rozumnú cenu nekupujete iba kvalitný servis pre Váš automobil, ale aj servis pre Vás.

IMG_5621

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien